קבורת כלב

קבורת כלב | קבורת חיות מחמד | בית קברות לחיות | קרמטוריום לחיות מחמד

מה מותר ומה אסור במקרה של קבורת כלב?

במאמר הבא נענה על שאלות נפוצות- מה אסור על פי החוק ומה מותר?

כמו גם איפה קוברים כלב? אפשר בחצר? או סתם בטבע? ומה המחיר?

קבורת כלב חוק

מבחינת קבורת כלב חוק לא מתיר לנו לקבור חיית מחמד בגינה ו/או בטבע, אלא אך ורק במקום מורשה ונמצא בפיקוח. החוק מטיל אחריות לקבורה על הרשות והמועצה המקומית.

העניין הוא שהרשות המקומית מציעה שריפה של חית המחמד שלנו, אך היא אינה נותנת מענה אנושי לאלו שרוצים לחלוק כבוד אחרון לחיית המחמד שלהם לידידם האהוב כלב או החתול.

על כן ישנם מספר בתי קברות המיועדים לחיות כלבים וחתולים ששם ניתן לכבד כבוד אחרון לחיית המחמד, אלו שירותי קבורה לכלבים וחתולים מכובדת והולמת לידיד שחי עמנו שנים.

ניתנת אופציה אחרת והיא קרמטוריום– שירות משרפה פרטית ואיכותית ניתן גם להגיע למקום ולצפות למי שרוצה…. משרפה המיועדת רק לבעלי חיים אשר ניתן לשרוף את גופת הכלב ולקבל את האפר בכד.

פט 101 מציעה שירותי קבורה איכותית ומכובדת במחירים הוגנים וזולים

ולמי שרוצה ניתן אף לקבל שירותי קרמטוריום כד אפר.

צרו קשר לקבלת מחיר זול ושירות אמין ומהיר

הקבורה נעשית בצורה מכובדת כיאה לידיד שהיה בחברתכם שנים, כך תהיה באפשרותכם להיפרד מחית המחמד שלכם בצנעה וכבוד אחרון אפילו בטקס צנוע ומכובד.

פט 101 תדאג לכל צורכי הובלה וקבורת חיית המחמד שלכם. 

 

סוגי השירות שאנו מציעים

  • במענה לשאלה איפה קוברים כלב, חשוב לדעת כי אנו מגיעים לאסוף את פגר חיית המחמד ונדאג לקבור אותה באופן ראוי ומכובד.
  • בשיתוף עם בעלי הכלב, אנו מגיעים למקום הקבורה על פי תיאום מראש, כך שניתן לבצע טקס פרידה אחרון. באמצעות תוספת תשלום, ניתן אף לשלב מצבה על מקום הקבורה.
  • השירות שלנו כולל איסוף וכן פינוי פגר. אנו נבצע עבורכם את כל הסידורים ונודיע לכם מתי אפשר להגיע לטקס קבורת כלב בנוכחותכם, הקבורה תעשה בצורה מכובדת ועל פי רצונכם.
  • שירות קרמטוריום לחיות אפר בכד.

כיצד נקבע קבורת כלב מחיר?

בדרך כלל קבורת כלב מחיר אינו משתנה, והוא קבוע לכל סוגי הכלבים. אלא אם כן מדובר בכלב ממש גדול, ענק, אזיי המחיר יקבע על פי מידה ומשקל, ברוב המקרים נוטים להתחשב וחוסכים ממכם זמן בפינוי הפגר תוך כדי מקצועיות והכי חשוב חוסכים ממכם בירוקרטיה, בזמן ההליך הריגשי.

קבורת כלב

צרו קשר עמנו

התקשרו אלינו

052-264-8989

וואטסאפ

052-264-8989

פריסה ארצית

052-264-8989

קבורת כלב- שאלות נפוצות

לאחר פטירת הכלב רבים שואלים מה עושים עם כלב מת? אין ספק כי זהו אירוע מאוד מעצר לכל המשפחה. לכן, לקוחות רבים מעוניינים לבצע טקס קבורת כלב בצורה מכובדת וראויה לבעל החיים שהיה חלק מהמשפחה במשך שנים רבות. 

 

מבחינת קבורת כלב חוק אינו מתיר לבעלי הכלבים לקבור את הכלב היכן שירצו. כך שבמענה לשאלה איפה קוברים כלב, הבעלים חייבים לעשות זאת במקום מסודר אשר נמצא בפיקוח ממשלתי. אצלנו בפט 101 ניתן לבצע קבורת כלב בצורה מכובדת וחוקית.

לרוב, המחיר אינו משתנה בכל מקרה של קבורת כלב, והוא קבוע לכל סוגי הכלבים ובעליהם שרוצים לבצע טקס פרידה בצורה מכובדת ונעימה. עם זאת, במידה ומדובר בכלב גדול יחסית, מחיר קבורת כלב יעלה. במקרה זה, המחיר יקבע לפי הגודל והמשקל של הכלב.