קבורת בעלי חיים

בית קברות לחיות | קבורת חיות מחמד | פינוי פגרים | קרמטוריום לחיות מחמד

קבורת חיות מחמד

פט 101 מעניקה שירותי קבורת כלב ובכללי לחיות מחמד ובעלי חיים בבית קברות שמור ייעודי לחיות.

הקבורה נעשית בצורה מכובדת כיאה לידיד שהיה בחברתכם שנים, כך תהיה באפשרותכם להיפרד מחית המחמד שלכם בצנעה וכבוד אחרון אפילו בטקס צנוע ומכובד.

פט 101 תדאג לכל צורכי הובלה וקבורת חיית המחמד שלכם. 

איפה קוברים בעלי חיים?

ברחבי הארץ קיימים מספר שירותים בשביל קבורת בעלי חיים, כמו בית קברות לחיות. שירותים אלו מציעים קבורה מכובדת לחיית המחמד שלכם.

כמו כן, ישנה אפשרות של קרמטוריום לבעלי חיים, הכוללת שריפת גופת בעל החיים וקבלת האפר בכד.

פט 101 מציעה שירותי קבורה איכותית ומכובדת במחירים הוגנים וזולים 

ניתן אף לקבל שירותי קרמטוריום כד אפר.

צרו קשר לקבלת מחיר זול ושירות אמין ומהיר

הקבורה נעשית בצורה מכובדת כיאה לידיד שהיה בחברתכם שנים, כך תהיה באפשרותכם להיפרד מחית המחמד שלכם בצנעה וכבוד אחרון אפילו בטקס צנוע ומכובד.

פט 101 תדאג לכל צורכי הובלה וקבורת חיית המחמד שלכם

 

קבורת בעלי חיים- סוג השירות

  • ניתן להזמין קבורת בעלי חיים לחיית המחמד שלכם גם ללא נוכחותכם, אנו מגיעים לאסוף את פגר חיית המחמד ונדאג לקבור אותה באופן ראוי ומכובד.
  • בשיתוף עם הבעלים של הכלב ואו חתול מגיעים למקום הקבורה על פי תאום מראש , כך שניתן לבצע טקס פרידה אחרון ואף התוספת תשלום ניתן לשלב מצבה על מקום הקבורה.
  • השירות שלנו כולל איסוף פגר, נבצע עבורכם את כל הסידורים ונודיע לכם מתי אפשר להגיע לטקס הקבורה בנוכחותכם, הקבורה תעשה בצורה מכובדת ועל פי רצונכם .

כיצד  נקבע מחיר קבורת בעלי חיים?

בדרך כלל המחירים שלנו קבועים אל עם כן מדובר בכלב ממש גדול, ענק, אזיי המחיר יקבע  על פי מידה ומשקל, ברוב המקרים נוטים להתחשב וחוסכים ממכם זמן בפינוי הפגר תוך כדי מקצועיות והכי חשוב חוסכים ממכם את כל הבירוקרטיה וההליך הריגשי .

 

653476645

צרו קשר עמנו

התקשרו אלינו

052-264-8989

וואטסאפ

052-264-8989

פריסה ארצית

052-264-8989

שאלות נפוצות

השירות שלנו כולל איסוף פגר, נבצע עבורכם את כל הסידורים ונודיע לכם מתי אפשר להגיע לטקס הקבורה בנוכחותכם. קבורת בעלי חיים תעשה בצורה מכובדת ועל פי רצונכם.

 

פט 101 מעניקה שירותי קבורה לחיות מחמד ובעלי חיים בבית קברות שמור ייעודי לחיות.

על פי החוק אסור לקבור בעל חיים קבורה עצמית במקום  ובחירה עצמאית של הבעלים דבר העשוי לגרום לזיהום במי תהום אשר זורמים באדמה. כמו כן, אסור לקבור חיית מחמד בשטח החצר של  בית או נכס, גם כאשר מדובר בשטח פרטי, החוק מטיל את האחריות לקבורת החיות על הרשות והמועצה המקומית.