קבורת חתול

קבורת חתול | קבורת חיות מחמד | בית קברות לחיות | קרמטוריום לחיות מחמד

קבורת חתול- לפי החוק

קבורת חתול, מה אסור ומה מותר על פי החוק?

שאלות מאוד נפוצות ששואלים אותנו על בסיס יום יומי – איפה ניתן לקבור חתול? אם אפשר בחצר? או בכל מקום בטבע?

האם ניתן לבצע קרמטוריום כד אפר לחתול? מה המחיר לכד אפר לחתול?

ראשית נתייחס לחוק – החוק לא מתיר לנו לקבור את חיית המחמד בגינה ו/או בטבע אלה אך ורק במקום מורשה ונמצא בפיקוח, החוק מטיל את האחריות לקבורת החיות על הרשות והמועצה המקומית.

העניין הוא שהרשות המקומית מציעה שריפה של חיית המחמד במקום קבורה עם עוד כלבים וחתולים בגדול הם לא נותנת מענה אנושי לאלו שרוצים לחלוק כבוד אחרון לחיית המחמד שלהם לידידם האהוב חתול או הכלב.

על כן אנו מצעים חלופות של מספר בתי קברות המיועדים לחיות, אנו פט 101 מעניקים שירות קבורת חתול מכובדת והולמת לידיד שחי עמנו שנים.

כמו כן ישנה האופציה אחרת לחיית המחמד שלכם והיא קרמטוריום  שירות משרפה פרטית ואיכותית משרפה המיועדת רק לבעלי חיים אשר ניתן לשרוף את גופת החתול ולקבל את האפר בכד מעוצב.

פט 101 מציעה שירותי קבורה איכותית ומכובדת במחירים הוגנים וזולים

צרו קשר לקבלת מחיר זול ושירות אמין ומהיר

הקבורה נעשית בצורה מכובדת כיאה לידיד שהיה בחברתכם שנים, כך תהיה באפשרותכם להיפרד מחית המחמד שלכם בצנעה וכבוד אחרון אפילו בטקס צנוע ומכובד.

פט 101 תדאג לכל צורכי הובלה וקבורת חיית המחמד שלכם. 

 

סוג השירות

  • קבורת חתול אנו מגיעים לאסוף את פגר החתול ונדאג לקבור אותה באופן ראוי ומכובד.
  • במידה והבעלים מעוניינים להשתתף בטקס הקבורה נתאם זאת מראש.
  • נבצע עבורכם את כל הסידורים ונודיע לכם מתי אפשר להגיע לטקס הקבורה בנוכחותכם, הקבורה תעשה בצורה מכובדת ועל פי רצונכם .
  • שירות קרמטוריום לחיות אפר בכד.

כיצד נקבע מחיר בשביל קבורת חתול?

המחירים שלנו קבועים ברוב המקרים נוטים להתחשב וחוסכים ממכם זמן בפינוי הפגר תוך כדי מקצועיות והכי חשוב חוסכים ממכם את כל הבירוקרטיה וההליך הריגשי.

פתרון נוח, במקום מסודר

רוב האנשים יעדיפו לבצע קבורת חתול במקום מסודר. יש לכך רקע מעניין, בכל הנוגע לפתרונות קבורה בכלל. כל עוד לא מדובר בשריפה, קבורת חיות מחמד וקבורה בכלל, עומדות בפני אתגרי מקום שהולכים ומתגברים. אם זה לגבי בני אדם, חיות משק או חיות מחמד. בתי קברות מחויבים להיות במרחק מסוים ממקומות ישוב. במקביל, ישובים מתרחבים בהתמדה ורזרבות השטח הזמין לבנייה מוגבלות. על רקע כל אלה, יש חשיבות רבה להימצאות מקומות מסודרים לקבורה. בכל נוגע לקבורת בני אדם, ישנו פתרון לכך בכל עיר וגם תכנון מוקדם ברמה ארצית. כולל חשיבה לעתיד, הקצאת קרקעות ותקציבים לכך וכדומה. אך לגבי חיות מחמד, אין גישה שיטתית מסוג זה. לכן, אם יש בסביבתכם פתרון מתאים עבור פינוי חתול מת וגם קבורת חתול, הרווחתם! אתם וחיית המחמד החביבה עליכם, אשר תזכה לא רק לחיים טובים, אלא גם לקבורה מכובדת.  

שריפה כפתרון משנה עבור קבורת חתול

בית קברות לחתולים איננו הפתרון היחידי ושרפת פגר חיית המחמד מספקת פתרון בעל יתרונות רבים. למעשה, זו היא אפשרות שמיושמת אפילו כחלופה לקבירת נפטרים בקרב בני אדם. הדבר חוסך את אתגר המחסור הגדל במקום פנוי לקבורה רגילה, מונע זיהום מי תהום ועוד. השריפה עדיין משאירה אחריה אפר וגם בו ניתן לטפל בצורה מסודרת ומכובדת. גם לגבי חיות משק, ישנה עדיפות לפתרונות שמכלים את הפגר כגון שרפה ויש גם נוספים.

צרו קשר עמנו

התקשרו אלינו

052-264-8989

וואטסאפ

052-264-8989

פריסה ארצית

052-264-8989

שאלות נפוצות בנושא קבורת חתול

התקנות שאוסרות קבורה בכלל בכל מקום אקראי בטבע שנראה לכם, נובעות בעיקר מסיבות תברואתיות. ראשית, ישנו ההיבט של מניעת זיהום מי תהום. החשש הוא, שהתפרקות פגרי בעלי חיים, ביתיים או בכלל, תוביל בהשפעת הגשמים לחלחול גורמי מחלות שגרמו למותם אל מי התהום. נושא זה מוכר היטב בעולם החקלאות ואכן, החוק התפתח בעיקר סביב עולם החקלאות, אך הוא משמעותי גם לגבי גידול חיות מחמד. מקומות שקיבלו אישור להיות בתי קברות לחתולים, קיבלו זאת תוך התחשבות בכך. כמו כן, יש לדעת כיצד לקבור את הפגר כראוי. למשל מהיבט זה, שחיות בר לא יוכלו בקלות להגיע אליו.  

 

ניתן לחשוב, שמאחר שבעלי חיים נפטרים בטבע ללא קבורה, אז מדוע שלא להשאיר את פגר החתול היכן שהוא באזור פתוח? הרי במילא מדובר על פגר קטן יחסית. מחלות ורעלים בחיות מחמד שנפטרו, עלולים להגיע גם לחיות בר. בוודאי אם הפגרים אינם נקברים או נשרפים כהלכה. כמו כן, גם אם שמים את הפגר בשטח פתוח ולא בנוי, שטחים אלה לרוב קרובים למקומות מגורים והריח יורגש. אם יגיעו למקום מטיילים, הם וודאי לא ישמחו לראות שם את ה"מפגע" הלא סימפטי. וכמובן, אם מדובר בחיית מחמד שקרובה לליבכם, לא תרצו שכך הגוף שלה יסיים את דרכו. לכן, קבורת חתול מסודרת, עדיפה ומומלצת תמיד.

אורך חיי החתולים קצר יחסית ולכן כדאי לחשוב מראש על הנושא של קבורת חתול ולהיערך לכך מבעוד מועד, במיוחד כאשר שמים לב כי החתול מציג התנהגות חתול גוסס. חתול בית יחיה לרוב 10 עד 15 שנה. זאת, בהנחה שהוא מקבל טיפול טוב. כמו כן, נמצא שחתולים מעוקרים חיים זמן רב יותר מחתולים שאינם מעוקרים. אז נכון ש- 10-15 שנה עשוי להישמע כזמן רחוק למדי ועשויים לחשוב, שאם וכאשר החתול יגיע לסוף חייו או יהיה חולה מאוד, אז נבדוק איפה קוברים חתול. קחו בחשבון, שחתול עשוי ללכת לעולמו בפתאומיות. כמו כן, עם פטירתו סביר שתרצו לתת לכך פתרון מהיר ככל האפשר. אז מוטב להשקיע מעט זמן ולברר זאת מראש.