פינוי פגרים

פינוי פגר | קבורת חיות | בית קברות חיות | הסעות לעיקור וסירוס

פינוי פגרים של בעלי חיים

פט 101 בעלי ניסיון של יותר מ 10 שנים ומתמחים בפינוי פגרים ובעלי חיים מתים , קבורת חיות מחמד כלבים וחתולים בבית קברות מורשה לקבורת חיות.

פט 101 מעניקה שירות מהיר בפריסה ארצית, אנו לא מתביישים לומר שאנו הטובים בארץ בפינוי כל סוגי הנבלות כמו.. כלב מת, פינוי חתול מת, פינוי יונה ו/או חולדה מתה וכל מיני נבלות ופגרים אשר מפיצים ריח רע בסביבה.

פט 101 חברתנו מקצועית לפינוי פגרים ונבילות של בעלי חיים.

יש ריח רע ולא טוב בסביבה? ישנו פגר מת ואתם לא יודעים היכן הוא טמון?

צרו קשר עם פט 101 אנו מצעים שירות פינוי פגרים מתים מכל סוגי בעלי החיים שאתם מכירים.

פינוי בעלי חיים מתים

שכיח להיתקל ברחוב הבית או בפינת החצר ופעמים בגינה הציבורית שלכם פגר מת של בעל חיים. כאשר המקרים השכיחים ביותר הם פגר מת על הכביש.

השאלה הנשאלת מה עושים? למי פונים בנושא פינוי בעלי חיים מתים? ובאחריות מי מטפלים?

במקרים אלו יש ליצור קשר עם הווטרינר העירוני בעיר ו/או בישוב שלכם ובאחריותו לבצע פינוי פגרים מהמקום במהירות. הסיבה לכך היא שהפגרים הגורמים לסכנה בריאותית לתושבים.

אנו מפרסמים את רשימת הוטרינרים הרשותיים של משרד החקלאות עם מספרי טלפון בכל עיר ורשות שניתן לפנות אליהם בתהליך פינוי פגרי בעלי חיים מתים.

במקרה ונדרסה או מתה חיית המחמד שלכם, פט 101 מספקת שירות קבורת כלב וכן חחול. מדובר בקבורה מכובדת במקום מורשה לידיד שחי עמנו שנים.

אצלנו ניתנים גם שירותי קרמטוריום- שירות משרפה פרטית ואיכותית משרפה המיועדת רק לבעלי חיים ניתן לקבל את האפר חיית המחמד שלכם בכד.

פט 101 מציעה שירותי קבורה איכותית ומכובדת במחירים הוגנים וזולים

צרו קשר לקבלת מחיר זול ושירות אמין ומהיר

סוג השירות

 • פינוי פגרים ונבלות מתים בעלי ריח רע.
 • שירות וזמינות  24\7  מחירים זולים והוגנים.
 • הטמנת הפגרים נעשית באתר קבורה מורשה.
 • פינוי ואיסוף פגרים בפריסה ארצית.
 • פינוי למתקן כילוי ארצי מורשה
 • שירות קרמציה פרטית (כד אפר)
 • ניסיון של יותר מ 10 שנים
 • המחירים הזולים בארץ!

ישנה חשיבות עליונה בפינוי הפגר כמה שיותר מהר עקב ריח רע ומבחינה בריאותית , פגר מת מושך אליו מזיקים אשר יכולים לפגוע בבריאות הסביבה צרו קשר ונשמח לעזור.

צרו קשר עמנו

התקשרו אלינו

052-264-8989

וואטסאפ

052-264-8989

פריסה ארצית

052-264-8989

מה חשוב לדעת לגבי פינוי פגרים

אין מבחינת פינוי פגרים חוק ספציפי שאתם כאזרחים צריכים להכיר, אלא רק את נקודות המפתח הבאות:

 • ציבורי מול פרטי – כפי שציינו, פגרים בשטחים ציבוריים מפונים באחריות הרשויות המקומיות. בשונה מכך, פגרים בשטחים פרטיים הם באחריות בעלי אותם שטחים. גם אם זה בית פרטי. זהו עקרון חוקי בסיסי בנושאים אלה.
 • פינוי פגרים הוא חובה – אסור להשאיר במקומו פגר כמו חתול מת שמפיץ ריח ומפריע לסביבה. אם אתם לא תטפלו בפגר שנמצא בשטח שהוא באחריותכם, שכנים יוכלו להתלונן על כך ובצדק.
 • אסור לקבור בשטח פתוח אקראי – פינוי פגרים חייב להתבצע אל שטח שמיועד לכך.

מצב לא נעים שרק מחמיר

עשויים להיות סיבוכים שונים לגבי פגרי בעלי חיים שאינם שלכם. בעל חי כזה עשוי לסיים את חייו בחצר שלכם ללא ידיעתכם ובמסתור. במצב כזה, מטבע הדברים תדעו על כך רק באמצעות הריח. לעתים בעל החיים קטן למדי ולכן נמצא במקומות שלא קל לראות או אפילו להגיע אליהם. במקרים רבים לא ברור מהיכן בדיוק מגיע הריח. אכן לא נעים, אבל יש שירותים שיסייעו לכם להיפטר מהמפגע במהירות. היבט המהירות חשוב כפי שציינו, מאחר שהמצב רק ילך ויסתבך – מבחינת ריח, סכנה בריאותית, מצב הפגר, משיכת חיות אחרות למקום ועוד.

פינוי פגרים מהיר, מקל על כולם

יש לשירות של פינוי פגר מחיר מסוים, שלא צריך להיות גבוה במיוחד. מה שבטוח – פינוי מהיר ואיכותי יחסוך לכם בהיבטים אחרים. למעשה, פינוי פגר מהיר מקל על כולם – עליכם וגם על שכניכם, אשר עשויים להריח גם כן את הריח.

היבט חשוב שלעתים צריכים להתמודד איתו בעקבות פינוי פגר, הוא הניקוי שנדרש לאחר מכן למקום שבו הפגר היה מונח ולסביבתו. מבחינה זו, ככל שהפינוי יהיה מהיר, כך היקף הלכלוך יהיה קטן יותר. באופן דומה, מפגע הריח והסיבוך של היפטרות ממנו, קטנים ככל שדואגים לפינוי מהיר.

אם עד היום לא התמודדתם עם היפטרות מריח עז, אז כדאי שתיקחו בחשבון שזו עשויה להיות צרה לא קטנה. רבים מייד יישלפו את האקונומיקה ויישפכו ממנה כמויות גדולות במקום. יש גם אפשרות של שימוש בשקיות מיוחדות אשר סופגות ריחות, אם כי בשונה מאקונומיקה, הן לא נמצאות בכל בית.

יש גם את המצב המיוחד של פגר באזור המנוע של רכב ושם גם כן לא פשוט להיפטר מהריח. בקיצור – פינוי מהיר עדיף עבור כולם.

פינוי פגרים- שאלות נפוצות

לפנות לפט 101 לקבלת שירות איסוף הפגר כמה שיותר מהר

אנו מפנים את כל הפגרים המתים- כלבים, חתולים, עכברים וחולדות, יונים וציפורים ועוד..

התשובה הקצרה לשאלה זו היא לא. הפגר הוא לא פסולת פלסטיק, זכוכית או מתכת, עם פח ייעודי למטרה זו. אין מה לעשות – זהו מצב יותר מורכב. גם אם מדובר בפגר קטן יחסית, כגון פגר של חתול או אוגר. ניתן לומר שבמונחי סוגי פסולת, זהו סוג של פסולת ביולוגית. אחד הדברים שמיוחדים בפסולת ביולוגית, הוא שצריך לטפל בה במהירות. זאת, בשונה כאמור מפלסטיק, זכוכית, מתכת ואפילו מוצרי אלקטרוניקה, אשר יכולים להישאר זרוקים באותם פחי איסוף פסולת למשך זמן רב.

פינוי פגרים לא מומלץ לבצע לבד, בין אם אתם מתכוונים להסיע אותו משם ברכב שלכם או לפתור זאת בכל צורה אחרת. כדאי להבין, שהכל מתחיל מהרמת הפגר ממקומו בצורה כלשהי וזה כבר דבר לא סימפטי. אם זה פגר במצב ריקבון מתקדם, הוא לא יהיה בהכרח "בחבילה סגורה אחת". כלומר, בלי להיכנס לפרטים גראפיים מדי ולא נעימים, בואו נאמר שלא הייתם רוצים להרים גופת בעל חי במצב כזה ולגלות שנשארים על הרצפה כמה חלקים או תולעים או.. הבנתם את הרעיון. להסיע את כל "זה" ברכב שלכם, זו גם לא חוויה מלבבת במיוחד, עם סכנות של לכלוך וריחות שיישארו ברכב.

עשויה לעלות השאלה, מדוע שלא לפנות פגר בעל חיים למקום מרוחק ואפילו לקבור אותו שם באופן שטחי בלבד? הרי בטבע פגרים מתפרקים והופכים להיות חלק מהאדמה. אז מי שמכיר את נושא הקומפוסט, יודע שלא כל דבר מתאים לשים בו ואחד הדברים שלא מומלצים עבור קומפוסט זה בשר. הבשר אכן יכול להתפרק והוא מתפרק לבסוף, אבל נמנעים משילובו בקומפוסט בגלל הריח שנוצר וגם עקב משיכת מזיקים למיניהם לערמת הקומפוסט. כך שכן – זה מתפרק לבסוף ומשתלב באדמה. אבל השאלה היא כמה זמן זה ייקח ומה יקרה עד אז? בכל מקרה, ישנו כאמור החוק שאוסר על גישה כזו ולכן דרושים שירותי עזר עבור פינוי פגרים.